TR EN
Vibriso Facebook Sayfası   Vibriso Twitter Sayfası   Vibriso instagram Sayfası   Vibriso Linkedin Sayfası   Vibriso Youtube Sayfası  

     

Hakkımızda

Kalite Politikası

Vibriso   kalite politikasını Müşteri memnuniyetini temel almak, Üretim süreçlerin tamamında mükemmel olmak, Sürekli gelişime açık, iyileştirmeyi esas almak, ISO 9001 standartlarına bağlı dokümantasyon, Takım ruhu ile çalışmak, Çevreye duyarlı kararlılığını içerecek şekilde oluşturmuş ve yayınlamıştır.

Kalite politikasının tüm çalışanlarca anlaşılması ve benimsenmesinin sağlanması için eğitim faaliyetleri düzenlenir. Politikanın, pazar ihtiyaçları ile şirket ihtiyaçlarına uyumunu sağlamak için yeniden değerlendirilmesi, periyodik olarak yapılan yönetim gözden geçirme toplantıları ile güvence altına alınmıştır.

Kullanım yerindeki uygunluğu tespit edilmiş, minimum maliyette ürünler üretmenin yanı sıra tam zamanında ve istenilen miktarlarda sevkiyatlar yaparak yurtiçi ve yurtdışında yüksek rekabet gücü yaratmaktır. Bunun yanında her süreçte sürekli iyileştirmeye açık, müşteri ve süreç odaklı, çevreye dost bir üretim gerçekleştirmektir.


 Önceki Sayfa ▼

 Sonraki Sayfa ▼

Ana Sayfa Hakkımızda Medya İletişim
Web Designed by Yazılım Çözümleri