TR EN
Vibriso Facebook Sayfası   Vibriso Twitter Sayfası   Vibriso instagram Sayfası   Vibriso Linkedin Sayfası   Vibriso Youtube Sayfası  

     

Faaliyet Alanları

Endüstriyel Sanayi

Metal Fabrika   Endüstri makineleri sanayi ve üretim alanlarında kullanılan yardımcı makinelerdir. Endüstri makinelerinin görevleri bazen basit olabilirken bazen de insanlar tarafından yapılamayacak yüksek efor isteyen işlerde kullanılmak için tercih edilir.

Birçok farklı çeşidi bulunan endüstri makinelerini kabaca gruplandırmak mümkün olabilir. Daha önceden el işçiliği ve insan gücü ile yapılabilen işler endüstri makineleri sayesinde çok daha hızlı ve kolay bir şekilde yapılabilir hale gelmiştir. Üretim faaliyetlerinin en önemli çarkı olan endüstride kullanılan bu makineleri özenli bir şekilde seçmek işlerin gidişatı ve aksamaması açısından son derece önemlidir.

Firmamız, kalite kontrol ve yönetim sistemimizi, ISO ve CE standartlarını tümüyle yerine getirecek seviyede tutarak, tüm süreçlerde gerekli konrolleri en üst seviyede sağlayıp, gerektiğinde de kendi kalite standardımızı yaratıp şart ve sonuçları bir adım öteye taşımaktır.Farklı geometrilerde, kompleks parçaları imal edebilecek,Hata oranını minimuma indiren ve karlılığı arttırabilen,özel ve çok esnek üretim ihtiyaçlarına cevap verebilecek, teknik kapasitesi yüksek parçalar üretmekteyiz.

Mühendislik çalışması yapılan Endüstriyel makinalar;

1 • Forklift ve kaldıraç grupları


2 • Temizlik makineleri


3 • Kompresörler


4 • Jeneratörler


5 • Yol şekillendirme ve asfalt makineleri


6 • İş makinaları (Ekskavatör,Bekoloder,dezorler, greyderler, damperli kamyonlar)


7 • Tahıl eleme tesisi makinaları

 Önceki Sayfa ▼

 Sonraki Sayfa ▼

Ana Sayfa Hakkımızda Medya İletişim
Web Designed by Yazılım Çözümleri