TR EN
Vibriso Facebook Sayfası   Vibriso Twitter Sayfası   Vibriso instagram Sayfası   Vibriso Linkedin Sayfası   Vibriso Youtube Sayfası  

     

Hakkımızda

"Yaşam Üretimle Başlar"

Kıymetli iş ortaklarımız, paydaşlarımız ve sevgili çalışma arkadaşlarımız, VİBRİSO Titreşim Sönümleme ve Sızdırmazlık Yedek Parçaları Mühendislik Çözümleri ve Pazarlama Ltd Şti. olarak 40. kuruluş yılımızı geride bırakmaya hazırlanıyoruz. Sahip olduğumuz değerlerin yol göstericiliğinde, bugün dünyanın dört bir yanında ülkemizi gururla temsil ediyor, güçlü ve yenilikçi üretim anlayışımızla, her biri birbirinden değerli çalışanlarımızla “Yaşam üretimle başlar” diyerek tüm zorlu hedeflerin üstesinden geliyor ve emeklerimizi başarılı sonuçlarla taçlandırıyoruz.

2020 yılı tüm dünyayı derinden sarsan Covid-19 pandemisinin gölgesinde geçti. Yılın başında Çin’den başlayıp hızla dünyanın neredeyse tamamına yayılarak, ekonomi başta olmak üzere, tüm yaşamsal alanlarda etkilerini derinden hissettiğimiz Covid-19 sürecinde, bizler de üretim ve istihdamda sürdürülebilirliği sağlamak adına faaliyetlerimizi devam ettirdik.

Ülke çapında virüse karşı verilen mücadeleye destek vererek, resmi kurum ve kuruluşlarımızın, sağlık çalışanlarımızın yanında olduk. Mevcut işlerimizi yürütürken, odağımız hep çalışan sağlığı ve güvenliği oldu. Hem Dünya Sağlık Örgütü ve T.C. Sağlık Bakanlığı’nın yönergelerini takip ederek hem de ek önlemler alarak çalışanlarımız ve ülkemize karşı olan sorumluluklarımızı yerine getirdik.

Bu dönemde sınırların kapatıldığı sürelerdeki lojistik yavaşlamalar haricinde iş süreçlerimizde bir gerileme yaşamadık. Bunu sahip olduğumuz esnek ve çevik yapı ile güçlü risk yönetimimiz sayesinde başardık.

VİBRİSO Titreşim Sönümleme ve Sızdırmazlık Yedek Parçaları Mühendislik Çözümleri ve Pazarlama Ltd Şti. olarak kendimize has risk yönetim yapımız, krizlere hazırlıklı olmamız ve finansal gücümüz ile bu zorlu süreçte ülke ekonomimize sunduğumuz katkıyı devam ettirirken, iş ortaklarımız ve paydaşlarımızın gerek tedarik zinciri gerekse dijital altyapı alanlarında ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde karşılamalarını sağlayacakları bir ekosistem yarattık.

Pandemi, bizlere işlerimizi hızlı bir şekilde yeniden inşa etme ve dijitalleşme süreçlerine ivme kazandırma açısından fayda yarattı.Güvenilirlik, doğruluk, çalışkanlık ve yenilikçilik ilkelerimiz doğrultusunda tüm dünyanın içinden geçtiği bu güç dönemde de yönümüzü bulmakta zorlanmadık. 2022 yılında da aynı güç ve çalışma azmiyle yolumuza devam edeceğiz.


Ahmet Tosun

Vibriso Titreşim Sönümleme ve Sızdırmazlık Yedek Parçaları Mühendislik Çözümleri ve Pazarlama Ltd Şti.
 Önceki Sayfa ▼

 Sonraki Sayfa ▼

Ana Sayfa Hakkımızda Medya İletişim
Web Designed by Yazılım Çözümleri